Bekçi Tur Kontrol

BEKÇİ DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMİ

  Güvenlik görevliniz bilerek yada bilmeden akıllı kaleme verdiği darbeleri rapor alırken görebilirsiniz.


  Güvenlik ihtiyacı hissedilen her yerde % 100 Güvenlik Kontrolü sağlayabilmek için üretilen Güvenlik Tur Sistemi Tüm güvenlik otomasyonu projelerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bekçi tur sistemi çağımızın en üstün teknolojileri kullanılarak oluşturulmuştur. 2000’li yılların gereği olarak bilgisayar yapısında geliştirilen bekçi tur sistemi Windows ortamında çalışmaktadır. Ayrıca raporlama kapasitesi de arttırılarak kontrol işleminin daha geniş ve daha ayrıntılı bir biçimde raporlama yapılabilmektedir.

  Güvenlik arz eden yerlere monte edilen güvenlik noktalarını belirlediğiniz zamanda, saatte bir yada yarım saatte bir güvenlik görevlisi Proximity akıllı kalem ile dolaşır noktaları dolaştığını belirtebilmesi için noktaya 5-7 cm yaklaştırır. Yaklaştırdığı anda kelem üzerindeki ışığını yakarak ve bip sesi çıkararak görevliye noktayı okuduğunu ve hafızasına kaydettiğini belirtir.Görevli kendisine verilmiş talimat çerçevesinde turuna aynı şekilde devam edip tamamlar.İsterseniz günlük haftalık yada aylık kalemi görevliden GUARD TOUR akıllı kalemi alarak bilgisayarınızın yanında duran ve setin içinden çıkan aktarım cihazının üzerine bırakırsınız.Aktarım komutunuzla hemen başlar ve size hangi güvenlik görevlisi nereleri ne zaman dolaşmış atladığı noktalar nereler , ola ki bir vukuat anında neredeydi bunların raporunu vererek konunun takibini yapmanızı sağlar.Alınan raporlar istenirse yazıcıdan çıkarılıp imza altına alınarak arşivlenir yada nitelikli yazılımı sizin adınıza bilgisayarınızda yedekleriyle birlikte saklar ve sistemi ilk kurduğunuz güne kadar tüm verilere ulaşmanıza imkan verir.

  GUARD TOUR Proximity Okuyucu kalemin dış yüzeyi ( SS 304 ) paslanmaz çelikten yapılmış olup, darbelere karşı dayanıklıdır. Ağırlık merkezi arkada olduğu için düşmeler durumunda ilk arkası yere değecektir . Gelen darbenin şiddeti ABS plastik ile kaplı gövdede absorbe edilerek en az vibrasyonla kalemin önündeki reader'a ulaşacak ve nötrlenecektir.%100 su geçirmez özelliği ile waterproff olan GUARD TOUR akıllı kalem her türlü hava koşullarında çalışabilecek şekilde üretilmektedir.

  RFID teknolojisiyle çalışan aktarım cihazı sayesinde datalar hızlı ve güvenli bir şekilde bilgisayara aktarılabilir. Aynı zamanda şarj aleti olaraktan kullanılan gelişmiş kit ile bir şarjın ardından kalem 60 gün hizmetinizdedir. Bataryası bitmeden son 50 okutmada görsel ve ses ile uyarı verir.

  Kontrol noktaları ( Güvenlik Noktası Düğmeleri ) her yere kolayca monte edilebilir. Isı, su, manyetik alan ve basınçtan etkilenmediği gibi kirli ve yağışlı ortamlardan zarar görmez. Her türlü yedek malzemesi mevcuttur. %100 Yerli üretimdir ve Bilgisayar programı Türkçe olup farklı dilleri de destekleyebilir.

  İşletmelerin çoğunda, gündüz güvenlikçiler turlama yapmamaktadır. Bu durumda GUARD TOUR Kalem gündüz boşta ve atıl durumda kalmaktadır. Özel yazılım ile işletmenin kendi araçlarının saat kaçta giriş ve çıkış yaptığı, ayrıca personeli taşımakla görevli servis araçlarının zamanında gelip gelmediklerini raporlamak mümkündür. Güvenlik tur sistemi kullanan müşterilerimizin %73 ünün bir hırsızlık, yangın vb. istenmeyen durumların başlarına gelmesinden sonra böyle bir sisteme sahip olmak istediklerini biliyor muydunuz?

BEKÇİ DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMİ

 
GUARD TOUR AKILLI KALEM
KONTROL NOKTASI
HABERLEŞME YUVASI VE ŞARJ ALETİ
Kayıt Kapasitesi
8.000
-
-
Tanıtılabilir Tag Sayısı
Sınırsız
-
-
Çalışma Voltajı
3.6V 12 Ma NIMH
-
5,6 V
Çalışma Sıcaklığı
-40ºC + 85ºC
-40ºC+85ºC
-40ºC+85ºC
Haberleşme Şekli
Kablosuz (Radyo Dalgası İle)
-
RS232C
Tom ile Haberleşme Şekli
Proximity Teknolojisi
Proximity Teknolojisi
One Wire
Boyut
Boy=140mm Çap=30mm
-
-
Dış Kılıf
ABS Plastik kaplı Paslanmaz Çelik
ABS Plastik
145*90*37 mm
Ağırlık
127,5 gr
2gr
157gr
İşletim Sistemi
Win98 & daha üst versiyonlar
Batarya Ömrü
Tek şarj ile 60 gün
Garanti
Tüm sistemler her türlü üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.